Dovolená u moře v Boavista
Pláž na Santa Maria - ostrov Cape Verde
Santa Maria na ostrově Cape Verde - Cabo Verde
Kapverdy - vlajka

Aktuální nabídka zimní dovolené na Kapverdských ostrovech u moře za nejlepší ceny online. ☀️ Zimní dovolená All Inclusive na Kapverdských ostrovech. Kapverdské ostrovy 2021 / 2022.

www.1Kapverdy.cz    >    

Zimní dovolená u moře na Kapverdských ostrovech - Kapverdské ostrovy 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Zimní dovolená u moře na Kapverdských ostrovech podle termínu

Oa Salinas Sea
Dovolená Kapverdské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Sal v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Oa Salinas Sea, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 19. březen až pátek 26. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 27390,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
  • Animační programy
  • Dětský bazén
  • Wifi zdarma
 
Riu Palace Santa Maria
Dovolená Kapverdské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Sal v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Santa Maria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 30. březen až úterý 6. duben, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 47 %, v aktuální ceně 29379,- Kč.
 
Riu Funana
Dovolená Kapverdské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Sal v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Funana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 30. březen až úterý 6. duben, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 29379,- Kč.
 
Oásis Atlantico Salinas Sea
Dovolená Kapverdské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Sal v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Oásis Atlantico Salinas Sea, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 30. březen až úterý 6. duben, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 29379,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal