Dovolená u moře v Boavista
Pláž na Santa Maria - ostrov Cape Verde
Santa Maria na ostrově Cape Verde - Cabo Verde
Kapverdy - vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Kapverdských ostrovech v prosinci 2020. Last Minute zájezdy na Kapverdské ostrovy za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci na Kapverdských ostrovech. Kapverdské ostrovy All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec na Kapverdských ostrovech.

www.1Kapverdy.cz    >    

Dovolená na Kapverdských ostrovech - prosinec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Kapverdské ostrovy v prosinci 2020

Da Luz Hotel
Dovolená Kapverdské ostrovy v zimě 2021 v lokalitě Ostrov Sal v 3hvězdičkovém ubytování Da Luz Hotel, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. prosinec až pondělí 11. leden, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute silvestr 2020/2021, zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 27506,- Kč.
 
Dunas De Sal
Dovolená Kapverdské ostrovy v zimě 2021 v lokalitě Ostrov Sal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dunas De Sal, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. prosinec až pondělí 4. leden, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute silvestr 2020/2021, zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 28838,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy podle měsíce odjezdu

Kapverdské ostrovy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal