All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená na Kapverdských ostrovech - duben 2022

Dovolená Kapverdské ostrovy v dubnu 2022. Aktuální nabídka dovolené na Kapverdských ostrovech v dubnu 2022. Zájezdy Kapverdské ostrovy za nejvýhodnější ceny online.

Ads

Kapverdské ostrovy v dubnu 2022

Aguahotels Sal Vila Verde
★★★★
 
  • 19 929 Kč

Detail

Dovolená Kapverdské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Ostrov Sal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aguahotels Sal Vila Verde, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až sobota 9. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 186 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 19929,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Kapverdských ostrovech.
Aguahotels Sal Vila Verde
★★★★
 
  • 20 325 Kč

Detail

Dovolená Kapverdské ostrovy na jaře 2022 v resortu Ostrov Sal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aguahotels Sal Vila Verde od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. dubna do sobota 9. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 186 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kapverdských ostrovech. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kapverdské ostrovy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 20325,- Kč.
Apartmány Ahg Zodiaco (Sal Rei)
★★★
 
  • 19 744 Kč

Detail

Dovolená Kapverdské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Ostrov Boa Vista v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Ahg Zodiaco (Sal Rei), v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až sobota 9. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 186 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 19744,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Kapverdských ostrovech.
Central Santa Maria
★★★
 
  • 20 668 Kč

Detail

Dovolená Kapverdské ostrovy na jaře 2022 v resortu Ostrov Sal v 3hvězdičkovém ubytování Central Santa Maria od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. dubna do sobota 9. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 186 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kapverdských ostrovech. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kapverdské ostrovy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 20668,- Kč.
Estoril (Sal Rei)
★★★
 
  • 20 061 Kč

Detail

Dovolená Kapverdské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Ostrov Boa Vista v 3hvězdičkovém ubytování Estoril (Sal Rei), v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až sobota 9. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 186 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 20061,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Kapverdských ostrovech.
Apartmány Ahg Zodiaco (Sal Rei)
★★★
 
  • 20 272 Kč

Detail

Dovolená Kapverdské ostrovy na jaře 2022 v resortu Ostrov Boa Vista v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Ahg Zodiaco (Sal Rei) od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 22. dubna do sobota 30. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 207 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kapverdských ostrovech. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kapverdské ostrovy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 20272,- Kč.
Estoril (Sal Rei)
★★★
 
  • 20 589 Kč

Detail

Dovolená Kapverdské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Ostrov Boa Vista v 3hvězdičkovém ubytování Estoril (Sal Rei), v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 22. duben až sobota 30. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 207 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 20589,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Kapverdských ostrovech.

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Ads

Dovolenou Kapverdské ostrovy 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Kapverdských ostrovech. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Kapverdské ostrovy vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Kapverdské ostrovy vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Kapverdských ostrovech vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt na Kapverdských ostrovech si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Kapverdských ostrovech z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Omán duben, Polsko duben, Portugalsko duben nebo například dovolenou Rakousko duben? Další možností je třeba Rumunsko duben.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Kapverdských ostrovech může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Kapverdských ostrovech si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Kapverdských ostrovech můžete také podle kvality: např Kapverdské ostrovy levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Kapverdských ostrovech pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kapverdské ostrovy nebo sekci dovolená s dětmi.